ПРЕМ’ЄРА “EQUUS“.

психологічна драма

українською мовою

орієнтовно 3 години (з антрактом)

 аудиторія: 18+ 

 дата прем’єри: вересень 2018 року

 дата найближчої вистави: вересень 2018 року


До психіатра Мартіна Дайзарта потрапляє неповнолітній пацієнт. 17-річний Алан Стренг виколов очі шістьом коням. Чому це зробив тихий, вихований юнак з добропорядної родини, єдиний син шляхетної релігійної мами та працьовитого батька-атеїста? Спроби зрозуміти мотиви вчинку ведуть до того, що Мартін Дайзарт потрапляє в пастку власних демонів.

“EQUUS” – це п’єса-дослід. Це історія про трагедію яскравої особистості у сірому соціумі. Британський драматург досліджує те, як суспільство позбавляє вибору, руйнує індивідуальність, здатність відчувати пристрасть, ту силу особистості, що породжує велику енергію творіння… Історія, народжена у 70-тих, особливо актуальна в епоху гаджетозалежності.    У 1975 році драму британського драматурга Пітера Шеффера було визнано кращою п’єсою світу. В незалежній Україні її буде поставлено вперше. Вперше українською. Театр Єсіних отримав права та зробив офіційний переклад.

У 70-тих ця п’єса, володар премії “Тоні”, була зіграна на Бродвеї 1209 разів. Тоді головні ролі в ній виконували Пітер Фірт та Ентоні Гопкінс. У двотисячних вона знову підкорила Вест-Енд та Бродвей. Цього разу за участю Деніела Редкліффа та Річарда Гріффітса.

Місце прем’єри, а також де можна придбати квитки – наразі тримається в таємниці. Це вже частина неймовірної детективної історії. Відомо лише, що довгоочікувана подія відбудеться в вересні 2018 року.


Актори

Мартін Дайзарт, психіатр – Народний артист України Анатолій Ященко

Алан Стренг – Артем Пльондер

Естер Саломон, суддя – Аліна Костюкова

Дора Стренг, мати Алана – Ольга Максимішина

Френк Стренг, батько Алана – Сергій Детюк

Джил Мейсон – Дар’я Петрожицька

Гаррі Делтон, власник стайні – 

Медсестра – Надія Лащук

Самородок/Молодий вершник – 

Коні –     

Творча группа

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор п’єси – Пітер Шеффер

Переклад українською – Алла Демура

Режисери – Алла Демура та Олексій Єсін

Режисер по роботі з акторами – Владислав Попко

Маски коней / Декорації – STARLIGHT Scenery (директор – Пилип Нірод)