Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ти – дурень“.

 комедія з запливом

 українською мовою

 1 година 30 хвилин (без антракту)

аудиторія: 14+ 

 дата прем’єри: 20 вересня 2017 року

дата найближчої вистави: наразі уточнюється


Історія про вчинок, який дехто назве шаленим, дехто скаже, що він безглуздий, а хтось вважатиме і божевільним. Та для людини, яка на нього наважилася, цей вчинок мав сенс цінніший за життя.

Холодний жовтневий день. На спустошеному пляжі з’являється чоловік. Це – Джесь. Він згадує минуле, своїх друзів – добряка Боба, мовчазного Дока та красиву людину Бондаренка. Колись – у далеких 80-тих – ці місця, як і ті хлопці, були йому майже рідними. А ще тоді ж, коли море здавалося по коліна, на цьому самому місці відбулася історія, яка змінила Джеся назавжди.

Чи кожен вчинок – реалізація наших особистих бажань і потреб? Чи не діємо ми за шаблонами? Чи не живемо чужими думками? Чи завжди прищеплені змалку “добре” і “погане” відовідають нашим власним внутрішнім шкалам? – Вистава “Ти – дурень” не дає відповіді на ці питання. В ній розповідається про долю однієї людини, яка за власної волі загубила себе і перетворилася на тінь іншої. Героєм цієї історії міг би бути кожен. – А чи не є?


  П’єса “Ти-дурень” (автор – Олексій Єсін) народилася зі сценарію короткометражної стрічки, а сценарій, в свою чергу, з оповідання “Ситуація “Бєйт” відомого одеського письменника Євгенія Гуфа. На написання та адаптацію матеріалу пішло півроку.

Це перша доросла вистава Театру Єсіних.

Афіша була розроблена всього за годину. Її головний елемент – чайка. Вона створена з реального побутового сміття. Дивитися уважно і бачити деталі, навіть найдрібніші – закликає автор вистави.


Актори

Джесь (старший) – Артем Атаманюк

Джесь (молодший) – Любомир Валівоць  

Бондаренко – Олександр Сугак 

Боб – Роман Щербак

Док – Ігор Минаєв

Творча группа

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор сценарію та режисер – Олексій Єсін

Художник-постановник – Богдан Поліщук

Композитори – Народна артистка України Наталія Павловська, Заслужений артист України Олександр Бублієнко

Балетмейстер-постановник – Анжеліка Борисова

Декорації – STARLIGHT Scenery (директор – Пилип Нірод)

Костюми – ARDEN style (директорка – Ольга Матусевич)