Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Спляча Красуня“.

сімейний мюзикл

російською мовою

1 година 15 хвилин (без антракту)

аудиторія: 4+ 

дата прем’єри: 15 грудня 2012 року

дата найближчої вистави: наразі уточнюється


Бал на честь народження Принцеси Аврори. До королівського палацу прибувають гості. Серед них – хрещена мати немовляти – Фея Фортуна. Її супроводжують учениці Школи добрих фей. Вони приготували подарунки – кращі людські якості. У розпал святкувань до зали уривається Відьма Злоделіна. Вона ображена та розлючена через те, що не отримала запрошення. Її пророцтво – що Аврора засне навіки від уколу веретена прялки – має збутися через 18 років. Тим часом, придворний Казкар намагається відвернути страшне прокляття за допомогою “Прялки Часу”. Єдине, що може врятувати Принцесу – це поцілунок справжнього принца. За дивним збігом обставин ниточки долі обирають для Аврори принца з нашого часу. Виявляється, такі й досі існують, вони живуть серед нас. От тільки як принцу-студенту Шурику подолати відстань у кількасот років і врятувати свою кохану? Дует (музика та слова – Сергій Коноз, виконують – Олександр Рудько та Катерина Костіна)


 Від ідеї створення мюзиклу до прем’єри минуло майже 2 роки. У роботі над виставою було задіяно понад 100 осіб. Перший показ відбувся 15 грудня 2012 року у Fairmont Grand Hotel Kyiv. Згодом вистава гралася і на великах сценах. Зокрема, 10 листопада 2015 року в Одеському Національному академічному театрі опери та балету.

Автором сценарію та режисером мюзиклу є Артур Артіменьєв (художній керівник “Свободного театра”). Основний акторський склад вистави майже не змінювався. Це зірки театру та кіно. Станом на кінець 2016 року мюзикл “Спляча Красуня” був зіграний 45 разів.

Ключовою дійовою фігурою у виставі є чарівна прялка. Цю нетипову “актрису” виробили та загримували київські майтстри-художники. В неї вмонтовано спеціальний механізм, що змушує колесо обертатися. Звичайно, не без допомоги чарівних слів. Це єдина “актриса” у мюзикліі, яка має дублера. Кілька разів у виставі зупиняється час. В одній із сцен 10 акторів завмирають в різних позах і не рухаються протягом 10 хвилин.

Найефектніші сцени у мюзиклі “Спляча Красуня” – появи Відьми Злоделіни. Це завжди видовищно, яскраво та… страшно. У Злоделіни найдорожчий костюм. Він вироблений з матеріалу, що за текстурою імітує риб’ячу луску. Костюм (з корсетом) важить майже 10 кілограмів та трансформується у три різних (таким чином актриса Антоніна Макарчук з’являється перед глядачами у трьох образах).

Найменшій актрисі мюзиклу наразі вісім років.


Актори

Злоделіна – Антоніна Макарчук

Казкар – Анатолій Сомик

Королева Августа Прекрасна – Людмила Загорська

Король Ерік Відважний – Борислав Борисенко

Принцеса Аврора – Катерина Костіна

Шурік – Олександр Рудько

Фея Фортуна – Надія Рехтіна

Придворна – Аліна Бродська

Придворна – Ірина Сопіт

Придворна – Єлизавета Артіменьєва

Придворний – Ігор Минаєв

Придворний – Володимир Ситник

Придворний – Борис Український

Фея – Ніколь Демура

Фея – Даніель Демура

Фея – Мішель Демура

Охоронець – Лев Долубеков

Охоронець – Тимофій Криворучко    

Творча группа

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор сценарію та режисер – Артур Артіменьєв

Помічник режисера – Діана Артіменьєва

Композитор – Сергій Коноз

Хореограф – Антоніна Макарчук

Звукорежисери – Дмитро Олійник та Олександр Лутченко

Художник-постановник – Олеся Бондар

Художники – Ірина Шматова та Андрій Пінчук

Художник по костюмам – Богдан Поліщук

Художник по світлу – Олег Остролуцький

Постановник – Сергій Кравець