Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Скарби капітана Крюка“.

 сімейний мюзикл

 українською мовою

 1 година 30 хвилин (без антракту)

 аудиторія: 8+ 

 дата прем’єри: 21 грудня 2013 року

 дата найближчої вистави: наразі уточнюється


Від неймовірних пригод Пітера Пена та його вірної команди на острові Небувалія минуло п’ять років. З тих пір Пітер Пен не давав про себе знати, Венді виросла і вже майже втратила надію коли-небудь побачити Пітера знову. Та ось одного дня на горищі її будинку з’являється незнайомець. Якщо це злодій, то звідки він знає про пилок феї Дінь-Дінь, а якщо – Пітер, то чому він виріс, адже діти в країні Небувалія назавжди лишаються дітьми? Окрім пошуку відповіді на це питання Венді доведеться розв’язати ще багато загадок: як врятувати з полону фею Дінь-Дінь, де заховані скарби капітана Крюка, чому позасинали усі індіанці та що саме залишила матуся Крюка своєму кровожерливому піратику. На допомогу Венді прийде давня подруга – мудра та кмітлива Тигрова Лілія.
 Вже наступного року після успіху мюзиклу “Спляча Красуня” автори взялися за нову виставу. В основу оригінальної історії лягла казка шотландського драматурга Джеймса Баррі “Пітер Пен”. Автором сценарію та режисером мюзиклу знову став Артур Артіменьєв (художній керівник “Свободного театра”).

На день прем’єри актрисі, яка грає одну з головних ролей – Венді, було всього 15 років. І вона була не наймолодшою учасницею проекту.

Репетиції вистави проходили на даху старовинної садиби аптекаря Фроммета (Київ, Бульвар Шевченка) – так званому, будинку “з привидами”. А під час однієї з вистав черевички феї Дінь-Дінь зникли. Відшукати їх вдалося тільки після того, як розібрали усі декорації.

Металевий гак капітана Крюка важить 750 грамів. Його виготовлено вручну київськими майстрами ковальської справи.    

У актора, який виконує роль Містера Смі – Борислава Борисенко, під час однієї з вистав народилася донька. Щасливу звістку акторові передали прямо на сцену.

На “зеленій” виставі (на честь завершення новорічного циклу) той самий актор Борислав Борисенко розіграв колег та зняв розіграш на камеру, перебуваючи на сцені у піратській скрині зі скарбами.

Станом на кінець 2016 року мюзикл “Скарби капітана Крюка” було зіграно 42 рази. В тому числі – успішні гастролі у Львівському Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької (28 травня 2015 року) та Одеському Національному академічному театрі опери та балету (21 та 22 липня 2015 року). Прем’єрний показ відбувся 21 грудня 2013 року у Hilton Kyiv.


Актори

Капітан Крюк – Василь Кухарський

Містер Смі – Борислав Борисенко

Венді – Катерина Артіменьєва

Пітер Пен – Олександр Рудько

Тигрова Лілія – Віталія Бібік-Кобець

Голубка, пірат, індіанка – Аліна Бродська

Голубка, пірат, індіанка – Єлизавета Артіменьєва

Голуб, пірат, індіанець – Ігор Минаєв

Голуб, пірат, індіанець – Борис Український    

Творча группа

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор сценарію та режисер – Артур Артіменьєв

Помічник режисера – Діана Артіменьєва

Композитор – Сергій Коноз

Хореограф – Світлана Архипова

Звукорежисери – Дмитро Олійник та Олександр Лутченко

Художник-постановник – Олеся Бондар

Художники – Ірина Шматова та Андрій Пінчук

Художник по костюмам – Ганна Образцова

Художник по світлу – Олег Остролуцький

Постановник – Сергій Кравець