Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Лускунчик: війна і мир“.

сімейний мюзикл

українською мовою

1 година 10 хвилин (без антракту)

 аудиторія: 4+ 

 дата прем’єри: 23 грудня 2016 року

 дата найближчої вистави: наразі уточнюється


Перемога над Мишачим Королем залишилася у минулому і про колишні подвиги Принца Лускунчика нагадує лише родинний секрет про Горіх Кракатук. У Лускунчика та Марі народилися і підросли діти – Емма та Ганс. Їм ще тільки доведеться дізнатися про чарівну силу Горіху, про небезпеку, яку він несе та про яку попереджав Дядько Дросельмаєр. Одночасно з Еммою про місце знаходження таємничого Кракатуку дізнається Мишильда – донька Мишочого Короля. Вона прагне заволодіти Горіхом і помститися за смерть батька, перетворивши усіх людей на ляльок. Відтепер, коли Зло отримує шанс для реваншу, усе залежатиме від того, у кого в руках чи лапах опиниться Кракатук. Хто ж дістанеться до цілі першим і на чиєму боці буде фортуна цього разу? Марш Мишильди

 Арія Мишильди (музика – Народна артистка України Наталія Павловська та Народний артист України Олександр Бублієнко, слова – Олексій Єсін, виконує – Антоніна Макарчук)

Арія Лускунчика (музика – Народна артистка України Наталія Павловська та Народний артист України Олександр Бублієнко, слова – Алла Демура, виконує – Анатолій Сомик)

Відгук Лариси Кадочникової

 Відгук Лариси Кадочникової Народна артистка України, Народна артистка РФ про виставу Театру Єсіних “Лускунчик: війна і мир”

Відгук Євгена Женіна

 Відгук Євгена Женіна Почесний працівник культури України, член Міжнародної гільдії кінокритиків, член Національної спілки журналістів України, член Правління Національної спілки кінематографістів, член Національної спілки театральних діячів, володарь числених міжнародних нагород та премій про виставу Театру Єсіних “Лускунчик: війна і мир”

Відгук Олега Скрипки

 Відгук Олега Скрипки Композитор, музикант, лідер гурту «Воплі Відоплясова» про виставу Театру Єсіних “Лускунчик: війна і мир”


Ця вистава для нас є дуже цінною. Саме з прем’єри мюзиклу “Лускунчик: війна і мир” і почалася офіційна історія нашого театру – Театру Єсіних. Автором сценарію і режисером музичної казки став художній керівник Олексій Єсін.

Наразі це “наймузичніша” вистава в репертуарі театру. Вона містить 14 пісень та хореографічних номерів. Цікавим є те, що кожен герой має власну партію. Над створенням музики до пісень працювали 4 композитори, а над текстами – 3 автори. Одна з пісень – Арія Мишильди – була написана всього за 20 хвилин.

23 липня 2017 року відбулися гастролі мюзиклу в Одеському Національному академічному театрі опери та балету, а 25 грудня 2017 року – в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В. Василька.


Актори

Мишильда – Ірина Лановенко

Тато-Лускунчик – Анатолій Сомик

Дросельмаєр – Артем Атаманюк

Емма – Дар’я Петрожицька

Ганс – Ігор Минаєв

Карл – Павло Кружнов

Лялька/Миша – Володимир Ситник

Лялька/Миша – Надія Лащук

Лялька/Миша – Єлизавета Артіменьєва

Лялька/Миша – Ніколь Демура    

Творча группа

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор сценарію та режисер – Олексій Єсін

Помічник режисера – Діана Артіменьєва

Композитори – Народна артистка України Наталія Павловська, Народний артист України Олександр Бублієнко, Сергій Коноз, Олексій Петрожицький

Автори текстів пісень – Народний артист України Петро Мага, Алла Демура, Олексій Єсін

Балетмейстер-постановник – Анжеліка Борисова

Звукорежисери – Дмитро Олійник та Олександр Лутченко

Режисер звукозапису – Павло Гриб

Художник-постановник – Олеся Бондар

Художник по костюмам – Ганна Образцова

Художник-ілюстратор (автор оригінального зображення Лускунчика) – Олена Бєлова

Постановник – Сергій Кравець